Mūsu partneri

 


Sponsori:

Novikontas Jūras koledža ir Baltijas valstu līderis jūrnieku izglītībā, piedāvājot gan augstākās izglītības studiju programmas, gan kvalifikācijas uzturēšanas, paaugstināšanas iespējas jūrniekiem.

 


Atbalstitāji:   

Priekules sporta kompleks – “Rifs”.  Priekules sporta-veselības kompleksā ir 4x25m. peldešanas vannas, kas ļauj vadīt sporta nodarbības. Sporta kompleksā ir arī trenažieru zāle, kura aprīkota ar mūsdienīgiem trenažieriem, veloergomentriem un skrējceliņiem. Priekuļu komplekss piedāvā arī SPA pakalpojumus, kas aprīkots ar pirtīm; krievu un turkish, hidro un burbuļvannām. Priekš bērniem ir izdomats slidkalniņš.

Kompleksa infrastruktūra idealī piemīt priekš peldēšanas nometnes pavadīšanas, kas ļauj bērniem labi trennēties un atpūsties pēc fiziski grūtiem treniņiem.

AquaLife; Sports&Hotel; Tge black sea, Bulgaria.  AquaLife – sporta un aktīvās atpūtas komplekss starptautiskajā līmenī. No 2011. gada kompleksu apmeklēja vairāk par 9 000 sportistu no dažādām valstīm. Kompleksa infrastruktūrā ir viss niepieciešamais nometņu un sacensību organizēšanai. Kompleksa sporta objektiem ir starptautieskie sertifikāti un ir domāti izmantošanai visam gadam.

Baker Nutrition ir vienīgie oficiālie sporta uztura un aksesuāru zīmolu SAN, Gaspari Nutrition, MHP, VPX izplatītāji Latvijā. Baker Nutrition nodrošina sporta uzturu Sporta kluba peldēšanas sportistiem.

SIA Latvijas sporta aģentūra ( Brīvības iela 155 k1, Rīga, LV-1013 ) - veikals, kurā ir plaši piedāvāti: apbalvošanas produkcija (kausi, medaļas, trofejas, stikla trofejas, suvenīri), Adidas, Hummel un GIVOVA sporta ekipējums. Cawila un SKLZ sporta inventārs. Sporta aprīkojums. Preces sporta faniem un sporta pasākumu organizatoriem, tajā skaita piepūšamo atrakciju un skaņas aparatūras noma, prezentreklāma. Visu piedāvāto preci var pasūtīt ar piegādi jebkurā valstī.  Ir iespēja nopirkt vajadzīgo Jums preci uz vietas bez pasūtīšanas. Veikala darba laiks - darba dienās no 10:00 līdz 18:00. www.sportaagentura.lv

Z/S Kalnavoti ir bioloģiskā saimniecība, kura paralēli piedāvā viesu namu ar pirts kompleksu Daugavas krastā. Kalnavotu saimnieks jau vairāk nekā divus gadus ir viens no SK "Zolitūde" atbalstītājiem.

Sigma E Net       LU Matemātikas un informātikas institūts palīdz darboties sporta mājslapai. Trenerim ir iespēja visu nepieciešamo informāciju izvietot sporta kulbu mājslapā, kuru var sekot gan vecāki, gan bērni. Šīs inovācijas līdzeklis palīdz sekot sporta jauniem, peldēšanas rezultātiem, kā arī sacensībām kas tiks organizētas.

e-pasts: sigmanet@sigmanet.lv  http://www.sigmanet.lv/

 

Kokneses sporta centrs: Vasaras sezonā Kokneses sporta centrs piedāvā Koknesē aizvadīt sporta nometnes. Pateicoties plašajām telpām varam uzņemt nometnes līdz 80 dalībniekiem. Mūsu lielākais pluss ir tāds, ka visas nometnei nepieciešamās sporta būves un nakšņošanas telpas atrodas vienā vietā. Mūsu piedāvājumā ietilpst multifunkcionāla sporta halle, kvalitatīvs stadions ar 400 m garu apli, peldbaseins (25m), nakšņošana, ēdināšana, āra basketbola laukums, pludmales volejbola laukumi.                                                                 Interesēties 29360940 vai sportacentrs@koknese.lv

 
 
 
 
 

Продажа инвентаря

lv_Calendar